Václav Slovák je novým generálním ředitelem společnosti Alzheimercentrum

Praha, 1. března 2018 – Společnost Alzheimercentrum, která provozuje síť specializovaných zdravotnických zařízení po celé republice, má nového generálního ředitele. V jejím čele stanul Ing. Václav Slovák, MBA, LL.M (50).

Ing. Václav Slovák, MBA, LL.MGenerální ředitel Václav Slovák má se zdravotnictvím a řízením velkých společností dlouholeté zkušenosti. Posledních deset let působil v top managementu významných českých zdravotních pojišťoven, například jako ekonomický ředitel Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra a finanční ředitel Oborové zdravotní pojišťovny.

„Neustálé zlepšování a rozšiřování nabídky odborné péče o lidi bojující s Alzheimerovou chorobou vnímám jako manažerskou výzvu a celospolečenskou potřebu zároveň. Síť specializovaných zařízení společnosti Alzheimercentrum poskytuje špičkovou péči, kterou je potřeba důsledně rozvíjet tak, aby odpovídala nejvyšším standardům nejen odborně a technicky, ale i po stránce lidskosti, laskavosti a přívětivosti prostředí pro naše klienty,“ uvedl nový generální ředitel Václav Slovák, který jako jeden z hlavních úkolů vnímá i expanzi sítě Alzheimercenter.