AKTUALITA - NABÍZÍME VOLNÉ KAPACITY, UBYTOVÁNÍ MOŽNÉ IHNED

Naše krásné nové Alzheimercentrum Zábřeh, které jsme otevřeli letos v létě, nabízí aktuálně volné pokoje pro klienty. Přijetí možné okamžitě.

Pokud potřebujete zajistit svým blízkým profesionální 24 hodinovou péči v přívětivém prostředí, neváhejte nás kontaktovat buď prostřednictvím poptávkového formuláře na tomto webu v zeleném okénku "Žádost o umístění" nebo využijte kontaktů přímo na Alzheimercentrum Zábřeh zde: https://www.alzheimercentrum.cz/pobocka/zabreh.html#personal.

Pomoci Vám může také sociální pracovnice Bc. Andrea Rattayová
socialni.zabreh@alzheimercentrum.cz
+420 778 494 035

 

Náš unikátní koncept péče, jehož součástí je bohatá denní nabídka terapií i  společenských a zábavných aktivit pro naše klienty, je samozřejmostí ve všech našich centrech, zakládáme si na kvalitní, odborné a lidsky příjemné a přívětivé péči.

Přečíst si o nás můžete i v médiích, například šéfredaktor Šumperského a Jesenického Deníku se přišel přesvědčit, jak to u nás vypadá a vyptat se na vše, co ho zajímalo. Rozklikněte si odkaz:
https://sumpersky.denik.cz/zpravy_region/ze-zakazane-nemocnice-je-alzheimercentrum-takto-to-uvnitr-vypada-20180918.html.

  • Sdílejte tuto novinku!