I naši klienti píší Ježíškovi, jsme součástí projektu Ježíškova vnoučata.

Milý ježíšku, prosím... Vzpomínáte si, jak jste jako malí žmoulali tužku a zkoušeli na papír zapsat pečlivě všechna svá přání? Dopis pak mnozí z nás ukládali třeba za okno, nebo do nějaké tajné schránky, kterou rodiče umístili tak, aby ji Ježíšek našel. Přání ale nejsou jen výsadou dětí, svá tajná přání máme stále všichni, mladí i staří.

Pomalu se blíží adventní čas a doba přípravy dárků je v plném proudu. Kromě tradic, které se snažme každoročně s našimi klienty dodržovat a obnovovat jim tak mnoho šťastných vzpomínek, považujeme za úžasnou možnost jak jim udělat radost i projekt Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. 

 Velkou radost může způsobit i pouhé věnování chvíle vlastního času,  zastavení se na návštěvu, ale i splnění přání, o kterých jsme dosud netušili.  Pokud se chcete i Vy stát Ježíškovým vnoučetem, chcete jít do projektu s námi, máte jedinečnou příležitost. Nahlédněte do zvežřejněných přán a možná i Vy naleznete něco, co Vás osloví a budete chtít splnit.  https://www.jeziskovavnoucata.cz/

  • Sdílejte tuto novinku!