Ježíškova vnoučata, děkujeme, jste úžasná! Dostali jsme i klavír!

Poslechněte si v našem videu (níže) první společnou koledu na pianino od Ježíškových vnoučat a ucítíte tu obrovskou radost, kterou dárek a hudba dokáží udělat.

Díky úžasnému projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata zažíváme teď den co den velikou radost a dojetí nad tím kolik laskavosti a dobroty je v lidech kolem nás. Vy, Ježíškova vnoučata, plníte vánoční přání babiček a dědečků, kteří tráví podzim svého života v Alzheimercentrech a vězte, že tu radost kterou rozdáváte nelze vyčíslit žádnými penězi.

Plníte přáníčka, věnujete svůj čas, přítomnost,návštěvu i konkrétní vysněné dárky.  Jedním takovým velkým splněným přáním je klavír pro Alzheimercentrum České budějovice. Ani jsme se neodvažovali doufat, že tak nákladné přání klientů se podaří vyplnit. A našel se člověk, který to dokázal! Děkujeme a posíláme první koledu na darovaném pianinu, které teď už bude znít naším Alzheimercentrem každý den!

https://youtu.be/UYSkGfuqT3E

Pokud se chcete i Vy stát Ježíškovým vnoučetem, chcete jít do projektu s námi, máte jedinečnou příležitost. Nahlédněte do zvežřejněných přán a možná i Vy naleznete něco, co Vás osloví a budete chtít splnit.  https://www.jeziskovavnoucata.cz/

 

  • Sdílejte tuto novinku!