NOVINKA! ALZHEIMERCENTRUM PRŮHONICE NABÍZÍ KOMUNITNÍ BYDLENÍ!

Jako skupina Alzheimercentrum provozujeme v České a Slovenské republice 10 pobytových zařízení s registrovanými službami, která pečují o seniory v různých stádiích demence. Aktuálně tyto služby rozšiřujeme o další alternativní nabídku soužití, zajištěné péče a služeb, zejména seniorům, a to od července 2018 na adrese Na Michovkách I, 707, 252 43 Průhonice.

Komunitní bydlení  

Pro klienty (max. 6) v počátečním stadiu onemocnění Alzheimerovou chorobou nebo jiným typem demence nabízíme ubytování rodinného typu:

 

-       Moderní jednolůžkové, max. dvoulůžkové bezbariérové, světlé pokoje s velkou terasou, výhledem do přístupné zahrady a okolí. Tyto pokoje se nachází v samostatném patře.

-       Ubytování je koncipováno pro zájemce, kteří potřebují pouze dohled při zvládání úkonů péče o sebe sama.

-       K dispozici je obývací pokoj s jídelním koutem, spotřebiči vybavená kuchyně, dvě koupelny se sprchovým koutem a vanou, sociálním zázemím.

-       Vysoce individualizovaný přístup, péči a zajištění služeb koordinuje všeobecná sestra, dohled pečovatele je v režimu 24/7.

-       Pro podporu a udržení soběstačnosti budou zájemci zapojováni do běžných denních činností a aktivit.

-       Pokoje je možné vybavit si vlastním nábytkem.

-       Klidná lokalita s docházkovou dostupností do Průhonického parku se zámkem, Dendrologické zahrady, obchodu, kaváren, restaurací, na MHD.

-       K dispozici je rozlehlá zahrada, zookoutek, ohniště, fototerapeutická pláž, společenský salonek, knihovna.

-       Internet.

 

V případě zájmu, prosím, kontaktujte naše sociální pracovnice.

Tel.: 774 774 065, 773 377 045

 

  • Sdílejte tuto novinku!