První spokojení klienti si užívají služeb Alzheimercentra Zábřeh

Již před začátkem letních prázdnin jsme přijali naše první klienty, kteří si už užívají svých nových pokojů a našich služeb. Podařilo se nám vytvořit příjemný kolektiv, který přináší všem pohodu a radost, společně si děláme hezký, něčím zajímavý a výjimečný každý den. Těšíme se na všechny nové příchozí.

Sledujeme trend sociálních služeb, které jsou poskytovány v zařízeních s menší kapacitou, kde tak vzniká daleko užší vazba na každého jednotlivého klienta a soustředíme se na péči pro něj na míru, dle jeho potřeb. Naši péči o klienty proto rozdělujeme do menších celků, každý s vlastním personálem, abychom vytvořili co nejpříjemnější prostředí s rodinnou a přátelskou atmosférou.

Lidem nabízíme dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, kde mají možnost dovybavení pokoje vlastním nábytkem, který jim lépe navodí pocit domova, přinese kousek známého prostředí a pomůže s psychickou pohodou. Samozřejmostí je péče profesionálního personálu, o jehož doškolování pro speciální potřeby klientů s Alzheimerovou nemocí se sami staráme.

Na září pro Vás také připravujeme den otevřených dveří. Ukážeme a vysvětlíme Vám vše, co vás bude zajímat o našem Alzheimercentru, terapeutických postupech, denním programu, potřebách našich klientů, možnostech relaxace a dalších tématech spojených s péčí o lidi bojující s Alzheimerem. Brzy Vás budeme informovat o přesném programu na našem webu i Facebooku. Jsme tu proto, abychom pečovali, je to naše poslání.

 

 

  • Sdílejte tuto novinku!