V Černošicích se pracuje na plné obrátky, budujeme nové Alzheimercentrum!

V příjemném prostředí vilové čtvrti a s výhledem na Brdské lesy. Tak budou ubytováni klienti nového Alzheimercentra Černošice. Lidem z Prahy a okolí zde nabídneme špičkovou specializovanou péči.

„Jsme velice rádi, že náš koncept péče a systém práce s klienty oslovil veřejnost a získal si uznání a důvěru těch, kteří nám svěřili své blízké. Tato velice pozitivní odezva nás motivuje nabídnout lidem v Praze a okolí další místa ve zcela nově připravovaném Alzheimercentru, které budujeme v Černošicích a plánujeme otevřít v prvních měsících roku 2019,“ uvedl generální ředitel skupiny Václav Slovák.

Objekt, který jsme vybrali jako velice vhodný pro provoz Alzheimercentra, leží v klidné vilové zástavbě a splňuje veškeré přísné nároky na množnost poskytování vysoce specializované péče o nemocné s demencí. Nejmodernější trendy péče ukazují úspěšnost terapií  orientovaných do menších skupin klientů a co nejvíce individualizovaných.  Tak budeme postupovat i v  Černošicích. Jedno a dvoulůžkové pokoje umožní ubytovat v příjemném areálu budov až 128 klientů.  Nezbytnou součástí komplexu bude samozřejmě škála terapeutických místností včetně oblíbeného Snoozelenu, jídelna, vlastní kuchyně, společenské místnosti a prostorná terasa s nádherným výhledem na brdské lesy.

Skupina Alzheimercentrum provozuje nyní v České a Slovenské republice 10 pobytových zařízení s registrovanými službami, která pečují o seniory v různých stádiích demence. Můžeme se opřít o více než 20leté zkušenosti. Sestavili jsme unikátní koncept péče, který myslí na veškeré potřeby těla i duše nemocného člověka a také na potřeby jeho blízkých, kteří se musejí s onemocněním svého milovaného vyrovnávat, učit se s ním žít a komunikovat podle jeho možností.  S klienty denně pracujeme na mnoha úrovních. Připravujeme jim individuální program na míru jejich diagnóze a potřebám, nabízíme celou škálu speciálních terapií jako arteterapie, stimulace smyslů světlem Snoezelen, bazální stimulace, reminiscenční terapii vyvoláváním příjemných vzpomínek, canisterapii, pomáháme jim srovnat biorytmy fototerapeutickým světlem a podobně.  Aktivita je nejlepší prevencí rozvoje nemoci. I s Alzheimerem se dá žít aktivně a důstojně. Udržovat vysokou kvalitu života tak dlouho, jak jen to jde.

 

  • Sdílejte tuto novinku!