Výroba andělů, zvonků a svíček v nově otevřené keramické dílně!

Začátkem listopadu jsme pro klienty Alzheimercentra Zábřeh otevřeli novou keramickou dílnu. Za několik dní se již naše Alzheimercentrum mohlo pochlubit krásnou sbírkou několika větších a menších andělů a zvonků. O jejich výrobu se, s malou pomocí personálu, postarali naši klienti, kterým se práce líbila a velmi je bavila.

Rovněž jsme do našeho Alzheimercentra zakoupili formu na výrobu svíček, které jsme si hned s našimi klienty zkusili vyrobit a které se klientům velice povedly. Více fotek naleznete ve fotogalerii na této stránce níže.

Do budoucna zvažujeme zakoupit další formy a nové motivy s celoroční tématikou.

 

Krásná podzimní výzdoba v Alzheimercentrum Zábřeh!

Nastal podzim a celé Alzheimercentrum Zábřeh se ponořilo do krásných podzimních tonů a barev, vybavilo se pěknými dekoracemi, které vytvářeli naši klienti včetně podzimního nazdobení před hlavním vchodem do Alzheimercentra. Klienti si během práce se zbarveným podzimním listím, šiškami, apod. nejen procvičili jemnou motoriku, ale přiblížili se více přírodě a hlavně je práce na výzdobě velice bavila. Poslední říjnový den patřil v Alzheimercentru Zábřeh společné oslavě podzimního svátku Halloween, který se všem klientům líbil!

  • Sdílejte tuto novinku!