Zahradní slavnost SPOLEČNĚ! je za námi

Ve čtvrtek 5. 9. 2019 bylo v Průhonicích pěkně veselo! 

Tradiční Zahradní slavnost přilákala velkou spustu milých hostů z řad rodin našich klientů, spolupracovníků i  přátel našeho zařízení. Hojná účast zajistila zcela neopakovatelnou atmosféru a  přítomnost dětí nás velmi těšila.  Především proto, že jsme slavnostně převzali ocenění za mezigenerační setkávání a spolupráci s organizací Mezi Námi o.p.s.

Velcí i malí měli během odpoledne možnost vyzkoušet náš originální Kuličník - cvrnkání kuliček do ďůlku bez ohýbání, procházku pa slackline, tvoření gigantických bublin, výrobu záložky do knížky či malování na fólii . V závěru programu jsme v sobě našli rytmus, mnozí i talent, díky Petrovi Šušorovi a jeho záplavě bubnů jsme rozvibrovali celou zahradu.

Celé radostné odpoledne ukončil nenásilně lehký déšť, který nám maličko ovlivnil závěr - zakopání truhly se vzkazy další generaci . Nebojte, všechny vzkazy jsou zapečetěné v lahvi a budou uloženy s náležitou fotodokumentací, abychom vás neochudili. :) 

Za krásné snímky děkujeme Lence - Foto Heroutová.  Velké poděkování si zaslouží i účinkující - Tátové ze školky, Nicolas, Šáša Buba, Petr Šušor. A samozřejmě naši sponzoři a podporovatelé: NFCP, AG Foods, Paegas, Pekařství Paul, Dentimed, Nutricia

  • Sdílejte tuto novinku!