O zařízení

V roce 2019 pro vás otevřeme zcela nové Alzheimercentrum v Černošicích. Na poeticky znějící adrese, na rohu ulic Ostružinová a Červánková, už několik měsíců budujeme zázemí pro tu nejlepší péči o naše klienty.

Skupina Alzheimercentrum provozuje nyní v České a Slovenské republice 10 pobytových zařízení s registrovanými službami, která pečují o seniory v různých stádiích demence. Můžeme se opřít o více než dvacetileté zkušenosti. Sestavili jsme unikátní koncept péče, který myslí na veškeré potřeby těla i duše nemocného člověka a také na potřeby jeho blízkých, kteří se musejí s onemocněním svého milovaného vyrovnávat, učit se s ním žít a komunikovat podle jeho možností.

Pro Alzheimercentrum v Černošicích jsme získali krásné prostory v klidné vilové zástavbě. Splňují veškeré přísné nároky skupiny Alzheimercentrum na možnost poskytování vysoce specializované péče o nemocné s demencí. Nejmodernější trendy péče ukazují úspěšnost terapií  orientovaných do menších skupin klientů a co nejvíce individualizovaných.  Tak budeme postupovat i v  Černošicích. V příjemném areálu s dvoulůžkovými pokoji a pokoji pro manželské páry, najde bezpečný a vlídný domov více než stovka klientů.  Nezbytnou součástí komplexu bude samozřejmě škála terapeutických místností, jídelna, vlastní kuchyně, společenské místnosti a prostorná terasa s nádherným výhledem na brdské lesy. To jsou podmínky, ve kterých lze poskytovat opravdu špičkovou odbornou péči.

S klienty denně pracujeme na mnoha úrovních. Připravujeme jim individuální program na míru jejich diagnóze a potřebám, nabízíme celou škálu speciálních terapií jako arteterapie, bazální stimulace, reminiscenční terapii vyvoláváním příjemných vzpomínek, canisterapie, pomáháme jim srovnat biorytmy fototerapeutickým světlem a podobně. Naši pečovatelé se s klienty účastní kulturních i sporotvních akcí,  aby neztráceli kontakt s běžným životem a zábavou oblíbenou napříč generacemi i mezi jejich vrstevníky. Klienti se zapojují za pomoci pečovatelů a aktivizačních praconíků i do nejrůznějších celorepublikových soutěží a sportovních aktivit, připravujeme jim program, který jim plní život radostnými zážitky. Udržujeme vysokou kvalitu života každého člověka tak dlouho, jak jen to jde. I s Alzheimerem se dá žít aktivně a důstojně.

Níže v sekci „Kontakty na personál“ najdete další tel. čísla a e-maily.

Služby zařízení Kontakty na personál Novinky Kalendář Reference

  • Ostružinová, 252 28 Černošice
    navigovat

Služby zařízení

Máte zájem o naše služby? Vyplňte online žádost o umístění

Kontakty na personál

Podívejte se do našich poboček ve videích a zjistěte o nás více.