O zařízení

Na začátku léta nabídneme náš unikátní, spokojeností klientů prověřený, koncept péče také lidem v České Lípě a širokém okolí. Otevřeme zde zcela nové Alzheimercentrum, ve kterém poskytneme odbornou i laskavou péči podle aktuálních vědeckých poznatků a trendů, a zároveň nabídneme našim klientům novotou a čistotou vonící prostředí, které jim přinese veškerý komfort.

Alzheimercentrum Česká Lípa přináší možnost ubytování a 24hodinové péče pro celkem 132 klientů. Připraven zde pro ně bude stejný komplexní servis, jakým jsou obklopeni všichni obyvatelé našich center. S péčí o lidi trpící Alzheimerovou chorobou a dalšími typy demence máme již 22leté zkušenosti. Za kvalitu našich služeb hovoří tisíce spokojených klientů i jejich rodin a blízkých.

„Jedním z prubířských kamenů každé společnosti je to, jak se dokáže postarat o slabé, nemocné a přestárlé. Dbám na to, abychom u nás lidem poskytovali takovou péči, abychom mohli být vzorem a hodnotícím bodem vyspělé společnosti v tomto ohledu. Abychom mohli v případě potřeby sami nabídnout služby našich Alzheimercenter nejbližším a mít jistotu, že v každém z nich najdou tu nejlepší možnou péči,“ zdůrazňuje generální ředitel skupiny Alzheimercentrum Ing. Václav Slovák, MBA, LL.M.

„S klienty denně pracujeme na mnoha úrovních. Připravujeme jim individuální program na míru jejich diagnóze a potřebám, nabízíme celou škálu speciálních terapií jako arteterapie, stimulace smyslů světlem Snoezelen, bazální stimulace, reminiscenční terapii vyvoláváním příjemných vzpomínek, canisterapii, pomáháme jim srovnat biorytmy fototerapeutickým světlem a podobně,“ vysvětluje  přední odbornice skupiny Alzheimercentrum a garantka vysoké úrovně odborné péče o naše klienty, MUDr. Ivana Doleželová, MBA. Doktorka Doleželová také, už od roku 2012, průběžně spolupracuje s Ministerstvem zdravotnictví ČR jako členka odborných skupin zabývajících se problematikou následné a dlouhodobé péče, která patří přímo mezi její specializace.

U nás jsou lidé v dobrých rukou. Těšíme se na vás už letos v létě i v České Lípě. Sledujte naše webové stránky a facebook, dozvíte se tak vše o životě v našich Alzheimercentrech, terapiích i aktivitách, které naši pečovatelé klientům denně připravují.

 

Služby zařízení Kontakty na personál Novinky Kalendář Reference

  • U nemocnice 2696, 470 01 Česká Lípa
    navigovat

Služby zařízení

Máte zájem o naše služby? Vyplňte online žádost o umístění

Kontakty na personál

Pozice Jméno Email Telefon
nábory zaměstnanců Hana Kacafírková kacafirkova@alzheimercentrum.cz 774 774 088
informace k umístění klientů Mgr. Nina Šťěrbová sterbova@alzheimercentrum.cz 773 377 006

Podívejte se do našich poboček ve videích a zjistěte o nás více.