O zařízení

V malebné krajině u řeky Blanice leží Alzheimercentrum Loucký Mlýn, oblíbené u celkem 65 klientů a jejich rodin pro charakteristický venkovský ráz a jedinečné prostředí. Jsme pyšní na to, že Alzheimercentrum Loucký Mlýn disponuje certifikátem Vážka, garantujícím nejvyšší kvalitu poskytované péče.

Okolní krásná příroda umožňuje kouzelné výlety a delší i krátké procházky klientů s doprovodem. Objekt má i vlastní velkou terasu a zahradu, obě vhodné pro pohybové terapie i relaxaci.

Ústřední místnost objektu slouží především jako jídelna, ale i jako terapeutická místnost - například při návštěvě hudebníků, nebo jako prostor pro větší společenská setkání. Pečovatelé sem také rádi berou klienty na individuální terapie, pokud počasí neumožňuje tyto aktivity provozovat venku. Výzdoba chodeb a mezipater má vedle dekorativní, také reminiscenčně terapeutickou funkci. To znamená, že důvěrně známými předměty a obrázky pomáháme vyvolávat a uchovávat často už v pamětích zasunuté krásné vzpomínky. K pohodlnému posezení máme v přízemí i prostor původní recepce, který nabízí kdykoli možnost pohodlného odpočinku.

Chceme, aby u nás lidem bylo dobře. Pečujeme srdcem.

POSKYTUJEME TYTO SLUŽBY:

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM, DENNÍ STACIONÁŘ - detaily naleznete v sekci „Dokumenty ke stažení“

 

 

Služby zařízení Kontakty na personál Novinky Kalendář Reference

  • Loucký Mlýn Radčice 58, 389 01 Vodňany
    navigovat

Výbor dobré vůle

Jihočeský kraj

více

Služby zařízení

Dvou a třílůžkové pokoje zapadají do celkového vesnického rázu budovy. Poskytují klientům pohodlí a pocit útulného domova.

V horním patře nabízí dům prostory pro ergoterapii i oblíbené pečení a vaření. To ale naši klienti dělají čistě pro svou zábavu a potěšení. Uvařeno totiž mají od naší kuchyně, kde dbáme na využití výhradně kvalitních surovin a jídlo servírujeme, stejně jako v ostatních Alzheimercentrech tak, aby nejen odpovídalo přesně nutričním potřebám každého klienta, ale abychom si i všichni pochutnali. Jíme totiž společně.

Máte zájem o naše služby? Vyplňte online žádost o umístění

Kontakty na personál

Reference

rodina

Děkujeme za milý, citlivý a profesionální přístup ke klientům Vašeho zařízení a vytváření příjemného prostředí, ve kterém mohl náš tatínek Miloslav P. dnes s úsměvem oslavit svoje jmeniny.

JJ a ML

Chtěli bychom poděkovat zaměstnancům Louckého Mlýna za péči o naší maminku. Byla u vás celkem 8 let a jsme rádi, že jsme se tenkrát rozhodli pro Loucký Mlýn, protože péče zde byla velmi dobrá. Přejeme všem zaměstnancům pevné nervy, hodně zdraví a hlavně mnoho trpělivosti ve vaší nelehké práci.

JL

Chtěla bych vyjádřit poděkování celému kolektivu sanatoria Loucký Mlýn za obětavý a lidský přístup nejen ke klientům, ale i k jejich rodinám. Cokoli je nutné projednávat je vyřešeno rychle a s maximální spokojeností. Dojíždím sem poměrně často a zůstává zde několik hodin, a proto mohu zodpovědně říci, že personál je skvělý. Děkuji moc všem.

A a L a D Podepřelovi

Vy všichni milí a obětaví z Louckého Mlýna, nemám vhodná slova na to, abych vám vyjádřila naše díky za vaši péči a starostlivost, kterou jste věnovali našemu taťkovi Standovi. Nejen on, ale i my jsme poslední rok našli u vás oázu klidu a jistoty. Loucký Mlýn, všichni pacienti, sestřičky se zapsali do našich srdcí. Díky, máme Vás rádi a budeme vzpomínat.   

Podívejte se do našich poboček ve videích a zjistěte o nás více.