O zařízení

Nové centrum, otevřené 1.června 2018, splňuje parametry pro vysoce specializovanou péči o nemocné s demencí. Můžeme se opřít o více než 20leté zkušenosti a díky nim jsme schopni zajistit Vašim blízkým profesionální, kvalitní a bezpečnou péči.

Lidé trpící demencí mají nejen problémy s myšlením, vyjadřováním, rozpoznáváním těch, které dříve bezproblémově poznávali, ale postupně přichází také o schopnost sebepéče. Pro nemocného i okolí je nejtěžší ztráta identity, svého „já“. V určitém stádiu nemoci, někdy i náhle, vyvstává potřeba odborné pomoci. A v tuto chvíli zde bude náš tým, který Vaše blízké bude provázet úskalími této nemoci důstojně a s respektem. Péči zajišťuje zdravotnický personál a pracovníci v sociálních službách.

POSKYTUJEME SLUŽBU: DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM -  detaily naleznete v sekci „Dokumenty ke stažení“

 

Služby zařízení Kontakty na personál Novinky Kalendář Reference

  • Smetanova 196/52, 789 01 Zábřeh
    navigovat

Služby zařízení

Klienti jsou ubytování v prostorných dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. U objektu je prostorná zahrada. Vnitřní prostory nabízejí možnosti realizace mnohých terapií a aktivizačních technik.

Máte zájem o naše služby? Vyplňte online žádost o umístění

Kontakty na personál

Reference

Z.O.

"Všem zaměstnancům Alzheimercentra přeji pohodové prožití Velikonočních svátků. Zároveň chci z celého srdce poděkovat za láskyplnou péči o všechny Vaše klienty. Moc si vážím Vaší práce a DÍK, DÍK, DÍK."

A. V.

„Chci poděkovat za příjemně strávené odpoledne dne 22. 12. 2018 v Levandulové kavárně. Přes počáteční drobnější nedorozumění jsme byli všichni nad míru spokojeni. Prostředí je velice příjemné a oběd byl velice chutný – velká poklona panu kuchaři!

Také chci poděkovat celému personálu za skvělou péči o naše staroušky. Všichni zaměstnanci si zaslouží velký obdiv a pochvalu, s jakou trpělivostí a vlídností se starají o maminku a všechny ostatní klienty.

S přáním všeho nejlepšího a hodně úspěchů v roce 2019 pro celý kolektiv Alzheimercentra“

J. B.

„Dobrý den,
určitě budeme pozdravovat, bylo mu u Vás dobře, ale teď je blízko ...

Děkujeme moc na celý tým v Zábřehu, srdečnost a péče chytla nás i otce za srdíčko a byla to úžasná spolupráce !!!“

Podívejte se do našich poboček ve videích a zjistěte o nás více.