O zařízení

Centrum, otevřené 1.června 2018, splňuje parametry pro vysoce specializovanou péči o nemocné s demencí. Můžeme se opřít o více než 20leté zkušenosti a díky nim jsme schopni zajistit Vašim blízkým profesionální, kvalitní a bezpečnou péči.

Lidé trpící demencí mají nejen problémy s myšlením, vyjadřováním, rozpoznáváním těch, které dříve bezproblémově poznávali, ale postupně přichází také o schopnost sebepéče. Pro nemocného i okolí je nejtěžší ztráta identity, svého „já“. V určitém stádiu nemoci, někdy i náhle, vyvstává potřeba odborné pomoci. A v tuto chvíli zde bude náš tým, který Vaše blízké bude provázet úskalími této nemoci důstojně a s respektem. Péči zajišťuje zdravotnický personál a pracovníci v sociálních službách.

POSKYTUJEME SLUŽBU:

  • DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM -  detaily naleznete v sekci „Dokumenty ke stažení“              
  • KOMPLEXNÍ GERIATRICKÁ PÉČE - erudovaná péče lékaře geriatra, při které probíhá konzultace oblastí péče, které Vás zajímají. Témata konzultací vybíráte Vy s ohledem na specifické potřeby a onemocnění člena Vaší rodiny. Služba je poskytována zdarma a lékařská péče je hrazena z veřejného zdravotního pojištěním.

 

Služby zařízení Kontakty na personál Novinky Kalendář Reference

  • Smetanova 196/52, 789 01 Zábřeh
    navigovat

Výbor dobré vůle

Služby zařízení

Klienti jsou ubytování v prostorných dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. U objektu je prostorná zahrada. Vnitřní prostory nabízejí možnosti realizace mnohých terapií a aktivizačních technik.

Máte zájem o naše služby? Vyplňte online žádost o umístění

Kontakty na personál

Reference

Z.O.

"Všem zaměstnancům Alzheimercentra přeji pohodové prožití Velikonočních svátků. Zároveň chci z celého srdce poděkovat za láskyplnou péči o všechny Vaše klienty. Moc si vážím Vaší práce a DÍK, DÍK, DÍK."

Poděkování ředitelce a personálu

Paní ředitelko Lipovská,

chceme Vám a Vašemu personálu poděkovat za  milý přístup, který jste našemu tatínkovi věnovala. Moc si toho vážíme a přejeme Vám mnoho úspěchů v další péči a hlavně další spokojené klienty. Rodina Velká

Poděkování zaměstnancům AC Zábřeh

Chtěla bych udělit velikou pochvalu a poděkování všem zaměstnancům Vašeho centra v Zábřehu. 

Je až neuvěřitelné jak za 6 týdnů dokázali z mého zcela ležícího nesoběstačného tatínka udělat člověka, který se najednou sám nají a ještě si přidá (pochvala kuchařům), vydrží hodiny sedět v kardio křesle a dokonce zase začíná chodit. I jeho psychika se natolik zlepšila, že opět začal mluvit ve větách a dokonce i vtipkuje. Je na něm znát, že se mu tam líbí, je spokojený a Vaše péče mu jen prospívá. 

Zároveň oceňuji i jejich rady a doporučení,  naprostou čistotu v celém objektu i okolí, pěkně vyzdobené prostředí které na člověka působí velmi příjemně. 

Vaše centrum mohu pacientům opravdu jen doporučit. 

Děkuji za Vaši péči. 

S pozdravem Jiřina Beranová.

 

 

A. V.

„Chci poděkovat za příjemně strávené odpoledne dne 22. 12. 2018 v Levandulové kavárně. Přes počáteční drobnější nedorozumění jsme byli všichni nad míru spokojeni. Prostředí je velice příjemné a oběd byl velice chutný – velká poklona panu kuchaři!

Také chci poděkovat celému personálu za skvělou péči o naše staroušky. Všichni zaměstnanci si zaslouží velký obdiv a pochvalu, s jakou trpělivostí a vlídností se starají o maminku a všechny ostatní klienty.

S přáním všeho nejlepšího a hodně úspěchů v roce 2019 pro celý kolektiv Alzheimercentra“

J. B.

„Dobrý den,
určitě budeme pozdravovat, bylo mu u Vás dobře, ale teď je blízko ...

Děkujeme moc na celý tým v Zábřehu, srdečnost a péče chytla nás i otce za srdíčko a byla to úžasná spolupráce !!!“

Děkujeme partnerům

Od Druh Popis
CBA dar Alzheimercentrum Zábřeh velice děkuje za sponzorský dar od firmy CBA.
MK FRUIT s.r.o. dar Alzheimercentrum Zábřeh velice děkuje za sponzorský dar od firmy MK FRUIT s.r.o.
Vašíček - pekařství a cukrářství, s.r.o. dar Alzheimercentrum Zábřeh velice děkuje za sponzorský dar od firmy Vašíček - pekařství a cukrářství, s.r.o.
AGE CENTRUM dar Alzheimercentrum Zábřeh velice děkuje za sponzorský dar od firmy AGE CENTRUM.
Sponzorský dar od rodiny pana Matyáše Josefa dar Alzheimercentrum Zábřeh děkuje za sponzorský dar ve výši 7. 600 Kč rodině pana Matyáše Josefa. Finanční dar bude věnován pro účely zařízení. Velice děkujeme.

Podívejte se do našich poboček ve videích a zjistěte o nás více.