O zařízení

Seniorcentrum České Budějovice nabízí k pronájmu malometrážní byty o velikosti 1+kk a 2+kk, s možností využití pečovatelské služby a domácí péče, a to v nepřetržitém celodenním provozu.

Rodinné prostředí Seniorcentra je zaměřené především na pohodlí a bezpečí klientů. V zařízení se nachází ordinace praktického lékaře, recepce s provozem 24 hod. denně, obchod, ale i další doplňkové služby – např. služby kadeřnice, pedikérky a masérky. Klienti mohou rovněž využívat jídelnu Seniorcentra, kde se podává klasická česká kuchyně.

Pro klienty jsou zde rovněž pravidelně organizovány různé kulturní akce (vystoupení divadelních spolků, přednášky, besedy, hudební odpoledne a mnohé další). V rámci pravidelné aktivizace klientů jsou rovněž pořádány sportovní cvičení, lekce jógy či výuka trénování paměti.


Služby

Pečovatelská služba    Domácí péče

Služby zařízení Kontakty na personál Novinky Kalendář Reference

  • Husova Třída 1651/125 b,c, 370 11 České Budějovice
    navigovat

Dětská skupina Kulíšek

více

Dětská skupina Zajíček

více

Jihočeský kraj

Máte zájem o naše služby? Vyplňte online žádost o umístění

Kontakty na personál

Reference

I.Šamalíková

Moc děkuji vám všem za velkou péči a nesmírnou pomoc při opatrování mé maminky M. Vaněčkové. Bez této pomoci by se nikdy nepostavila na nohy a díky vám se mi navrátila zpátky do života.

rodina Dezortova

Ráda bych pochválila personál Seniorcentra. Jste vždy ochotní pomoci, vždy usměvaví a dobře nalazení. Zejména chci poděkovat vrchní sestře a sociální pracovnici za hladký a rychlý průběh nastěhování mé maminky p. Dezortové.

manželé Bláhovi

V těchto dnech jsme s manželem využili služeb vašeho Seniorcentra. Byli jsme překvapeni ochotou, profesionalitou a celkovým přístupem ve všech směrech. Díky!

Zdeněk Albrecht

Moje maminka je u Vás od 1. 11. 2014. Jsme velmi spokojeni se službami a péčí, kterou u vás má. Veškerý personál je ochotný, milý a vstřícný. Vaše Seniorcentrum nám dalo klid, protože víme, že když nejsme s maminkou, je o ni dobře postaráno. Ještě jednou děkuji.

pracovník RZS

Jako pracovník záchranné služby jezdíme často do podobných zařízení jako je vaše. Normálně si prostředí zařízení moc nevšímáme, ale vaše zařízení nás velmi překvapilo. Klienti jsou zde skutečně doma. Sestřičky ochotné, vždy znají veškeré informace o zdravotním stavu pacienta, spolupráce funguje velmi dobře.

Mgr. Jaroslav Losos

Děkuji všem zaměstnancům domu pro seniory za vzornou péči a přístup k mému otci.

Podívejte se do našich poboček ve videích a zjistěte o nás více.