O zařízení

V červenci 2019 jsme pro klienty z České Lípy a širokého okolí otevřeli zařízení zaměřené na péči o lidi trpící Alzheimerovou chorobou a jinou formou demence. Poskytujeme všem našim klientům odbornou péči podle aktuálních vědeckých poznatků a trendů. Zároveň nabízíme našim klientům novotou a čistotou vonící komfortní prostředí.

Alzheimercentrum Česká Lípa přináší možnost ubytování a 24hodinové péče pro celkem 132 klientů. Je zde pro ně připraven stejný komplexní servis, jakým jsou obklopeni všichni obyvatelé našich center. S péčí o lidi trpící Alzheimerovou chorobou a dalšími typy demence máme již 22leté zkušenosti. Za kvalitu našich služeb hovoří tisíce spokojených klientů i jejich rodin a blízkých.

 

Českolipsko, oblast plná starobylých tajemných hradů dodnes přitahuje snílky a romantiky. Poznáte tu krajinu mnoha tváří – rozlehlé bukové lesy, daleké výhledy z vrcholků Lužických hor, chladné rokle pískovcových skal, zaoblené kužely dávných sopek Českého středohoří i rybníky v čele s Máchovým jezerem.

U nás jsou lidé v dobrých rukou.

 

Služby zařízení Kontakty na personál Novinky Kalendář Reference

  • U Nemocnice 2696, 470 06 Česká Lípa
    navigovat

Liberecký kraj

Služby zařízení

Naše zařízení je složeno ze dvou budov. Hlavní budova, která má 7 poschodí, nabídne ubytování pro 98 klientů. Druhá budova má 1 poschodí s pokoji pro  celkem 34 klientů.  Pokoje jsou  dvoulůžkové, vybavené polohovacími postelemi a novým kvalitním nábytkem, jež může klient doplnit o vlastní oblíbený kousek.  

 

Každý pokoj má vlastní koupelnu s toaletou  a bezbariérový sprchový kout. 

 

V budově se dále nachází několik společenských denních místností a jídelna s TV koutkem. Pro relaxační a venkovní aktivity je k dispozici prostorná zahrada se stromovým porostem. Zahrada je oplocená s ohledem na zachování co nejvyšší míry bezpečí a komfortu našich klientů.   

Stravování si zajišťujeme prostřednictvím vlastní kuchyně.  Strava odpovídá nutričním a dietním nárokům, je výživově vyvážená a zároveň chutná. Naši kuchaři připravují několik teplých jídel denně včetně svačin. Pitný režim je pro všechny klienty zajištěn volně po celý den.

Máte zájem o naše služby? Vyplňte online žádost o umístění

Kontakty na personál

Podívejte se do našich poboček ve videích a zjistěte o nás více.