Alzheimercentrum je skupina zařízení specializovaných na péči o klienty s Alzheimerovou chorobou a s ostatními typy demencí. Již od roku 1996 poskytujeme vysoce odborné služby a dbáme na to, aby naši klienti svůj čas trávili v příjemném a důstojném prostředí. Zároveň si uvědomujeme, jak důležitý je pro klienty laskavý osobní přístup. V naší nabídce je komplexní péče založená na moderních terapeutických postupech. Nabízíme také poradenství a pomoc těm, kteří o nemocné pečují doma. Naším cílem je zkvalitnit život našich klientů a zpomalit progresi jejich onemocnění. Základem je moderní ošetřovatelská péče a různorodé terapeutické postupy. Reference našich klientů a jejich blízkých i vysoký počet zájemců o umístění v našich centrech jsou nejlepší vizitkou naší práce.

Sídlo managementu a kontakt:

Management skupiny Alzheimercentrum tvoří odborníci a konzultanti, kteří se podílejí na plánování, řízení, financování, strategii, provozu a rozvoji služeb pro všechna Alzheimercentra patřící pod náš unikátní koncept péče.

Management společnosti sídlí v Praze na Vinohradech na adrese:

Vinohradská 1597/174

130 00 Praha 3 - Vinohrady          

KONTAKT: Sekretariát společnosti

+420 774 774 074

sekretariat@alzheimercentrum.cz

Fakturační adresa:

Alzheimercentrum pp s.r.o. - Sokolovská 675/9, 18600 Praha-Karlín, zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 107186, IČ  27244121, DIČ CZ699003518

Statutární zástupkyní společnosti je Ing. Kamila Valštýnová.

Zásady nakládání s osobními údaji naleznete zde

Naše zařízení

ZLOSYŇ
PRŮHONICE
FILIPOV
PÍSEK
LOUCKÝ
MLÝN
ČESKÉ
BUDĚJOVICE
JIHLAVA
ZÁBŘEH
ZLÍN
PIEŠŤANY
ČESKÁ
LÍPA
OSTRAVA
ČERNOŠICE
Vše o nás v krátké reportáži! Pojďte na návštěvu…

Bydlení na zámku, tak popisují naši klienti Alzheimercentrum Filipov, které leží nedaleko Čáslavi. Budova, kde našlo domov 95 seniorů, zaujme stavebním stylem anglické novogotiky, připomínající zámek Hluboká nad Vltavou. Záleží nám na pocitu domova, na kvalitě a odbornosti poskytované péče, na pohodě a spokojenosti každého člověka.

Informace o zařízení

Management

Jméno Funkce Email
Ing. Petr Blahut Finanční ředitel blahut@alzheimercentrum.cz
Mgr. Ing. Silvie Siparau Personální ředitelka siparau@alzheimercentrum.cz
Ing. Michal Kapoun, MBA Technický ředitel kapoun@alzheimercentrum.cz
Mgr. Magdalena Tarcalová Právník společnosti tarcalova@alzheimercentrum.cz
Mgr. Václav Vlach Manažer stavební správy budov vlach@alzheimercentrum.cz

Máte zájem o naše služby?

Hledáte poskytovatele kvalitní sociální a zdravotní péče? V naší nabídce naleznete jak komplexní péči založenou na moderních terapeutických postupech, tak ubytování a stravování.

nebo zjistěte více o poskytované péči