Vážíme si poděkování za naši práci

26.01 2021 | České Budějovice

Děkujeme za krásná poděkování, která nám od Vás chodí.  Je to obrovská motivace pro celý náš tým.

Jsme tu pro Vaše blízké.

 

 

Vážená paní ředitelko,

ještě jednou moc děkuji za Vaši starostlivost a za to, že Vaše zařízení tak moc dobře funguje. Maminka u Vás strávila 5 let a byli jsme s bratrem vždy s Vaším přístupem a starostlivostí moc spokojeni. I když maminka zejména v posledních 2 letech velmi málo komunikovala, vždy vypadala spokojeně a byla vždy upravená. Zejména bylo moc fajn, když jsme ji mohli vždy na zapůjčeném invalidním vozíčku vyvézt v letních měsících ven k rybníkům.

Hluboce se skláním před Vaší prací a přeji Vám i nadále hodně spokojených a vděčných klientů a zejména hodně sil a empatie.

Ing. Pavel Fučík

 

 

Milá paní ředitelko, paní staniční a všichni ze 4.patra,

dovolujeme si touto cestou ještě jedenkrát moc a moc poděkovat za péči, kterou jste věnovali naší mamince paní Olze Miksové, nar. 1938, která byla ve vaší péči od 12.7.2016 až do 1.12.2020, kdy nás navždy opustila.

Díky vaší péči, starostlivosti i empatii, kterou jste ji věnovali, zde byla skoro 4,5 roku po prodělaném mozkovém krvácení, které většina pacientů ani nepřežije.

Za maminkou jsme chodili 3x týdně, vždy byla v naprostém pořádku, opečovaná, čistá, nastrojená, včetně korálů na krku. Nikdy nebyl problém nám v čemkoli vyhovět či pomoci.

Byly situace, kdy nám bylo vyhověno i nad rámec možností, my to dobře víme a jsme vám za to moc a moc vděčni.

Všechno to je o lidech, o jejich přístupu, ochotě pomoci, vyhovět, o empatii atd.

Práce u vás v AC není ani lehká ani jednoduchá, ne každý to dokáže a zvládne, ne každý vydrží dělat tuto práci dlouze, jako zdravotník to vím docela dobře. O to víc si toho všeho, co jste pro mamku udělali, ceníme.

Nerada bych se někoho dotkla a proto nechci úplně vyjmenovávat jednotlivce, ale někteří si to zaslouží a musím to udělat, protože jsou a byli vždy naprosto mimořádní, Alenka Antoňová, pečovatelé Jiří Mrva, Tomáš, ergoterapeutka Míša, modrá sestřička Dana Šrámků...a další, skutečně obdivuhodný přístup, ochota pomoci.

Mockrát jsem si řekla, že je to něco mimořádného, nevídaného a obdivuhodného, byla jsem si jista, že když oni pečují o mamku, mohu být v klidu, spokojena, že má péči, kterou potřebuje. O vzorném přístupu paní staniční Lenky Lackové nemusím psát, protože to jistě všichni víte lépe než já. Vždy i v případě nemoci mi volala, aby mě informovala, vymyslela nejlepší možnosti dalšího řešení...prostě také vzorný přístup.

Takže za vše, co jste pro mamku a tím i pro nás udělali, moc a moc děkujeme, nikdy vám to nezapomeneme a jsme vám za to moc vděčny.

Ještě si dovolíme v tuto dobu popřát vám všem hezké Vánoce, plné klidu, pohody a radosti v kruhu svých nejbližších, do nového roku 2021 jen zdraví, zdraví a zase zdraví

 

MUDr. Libuše Lhotáková

RNDr. Olga Tichá               vám všem vděčné dcery paní Olinky Miksové