Zvítězili jsme v soutěži „Vy rozhodujete, my pomáháme“. Děkujeme za podporu

13.08 2021 | Zlosyň

Naše Alzheimercentrum vyhrálo 9. ročník soutěže společnosti Tesco "Vy rozhodujete, my pomáháme" s projektem "Přežili jsme covid, pomozte nám vstoupit do lepších dnů". Od řetězce Tesco jsme v páetk 13. srpna převzali symbolický šek v hodnotě celkem 30 tisíc korun.

„Jsme rádi, že jsme zvítězili. Všem v centru nám to udělalo ohromnou radost. Pro naše klienty nakoupíme kompenzační pomůcky na nácvik chůze, pomůcky na bazální stimulaci a stimulaci dýchání.“ okomentovala výsledky soutěže ředitelka Alzheimercentra Zlosyň Ladislava Vlachová.

Barbora Zikmundová, sociální pracovnice doplňuje: „Moc děkujeme všem za podporu. Velice si toho vážíme. Vyhráli jsme jen díky zákazníkům Tesca, které náš projekt oslovil a ví, že naši práci děláme s láskou, úctou a maximální nasazením“.

Celý projekt Alzheimercentra Zlosyň se věnoval pandemii covidu 19, které postihla v uplynulém roce celý svět. „Chtěli jsme, aby si lidé představili, že máte demenci a postihne Vás covid – 19. Ze dne na den se v důsledku nemoci ocitnete připoutáni na lůžko. Nevíte proč a nevíte co se s Vámi děje! Kolem Vás se pohybují pouze lidé v ochranných oblecích se zahalenou tváří, máte strach,“ popisuje celý vítězný projekt „Přežili jsme covid, pomozte nám vstoupit do lepších dnů“ : ředitelka centra Ladislava Vlachová.

MOC DĚKUJEME ZA PODPORU!

O vítězném projektu rozhodovali samotní zákazníci supermarketů Tesco, kteří za každý nákup v rámci celé ČR obdrželi hlasovací žeton. Ten následně mohli vhodit do hlasovacího boxu v prodejně (a tím dají hlas projektu, který se jim nejvíce zamlouval). Soutěž proběhla v celé ČR, ale v jednotlivých prodejnách se mohlo hlasovat vždy pouze na podporu jednotlivých regionálních projektů.