Virtuální prohlídka našeho centra

24.06 2021 | Písek

Alzheimercentrum Písek je možné navštívit i virtuálně

Alzheimercentrum Písek spustilo na svých webových stránkách virtuální 3D prohlídku svého centra. Jak hlavní budovy, která slouží jako pobytová služba pro osoby se zdravotním postižením, tak druhého zařízení – „vily“, kde je poskytována služba domova se zvláštním režimem.

Společnost Alzheimercentrum tak reaguje na stále platná přísná hygienická nařízení v souvislosti s pandemií covidu 19, kdy zájemci nemají možnost si prostory centra prohlédnout osobně.

„Lidí, trpících nevyléčitelnou Alzheimerovou chorobou a jinými typy demence neubývá. Bohužel právě naopak. Jejich rodinní příslušníci, kteří už třeba nejsou schopni zvládnout se o své rodiče nebo prarodiče postarat, nemají tu možnost jen tak přijít a zařízení si osobně prohlédnout. Přestože dochází k uvolňování hygienických opatření v různých oborech, oblasti zdravotnictví a sociálních služeb se to zatím příliš netýká,“ vysvětluje ředitelka Alzheimercentra Písek Lucie Kučerová. Právě pro ně je určena možnost virtuální prohlídky píseckého Alzheimercentra.

Virtuálně si tak návštěvníci můžou centrum projít od recepce přes aktivizační místnost až po kuchyň. Prohlédnout si můžou samozřejmě pokoje, společenskou místnost i prostory pro venkovní terapie.

 Podívejte se k nám: 

DZR:

https://my.matterport.com/show-mds?m=tVHhW85yere

DOZP:

https://my.matterport.com/show-mds?m=DeSU7fbMw56