Alzheimercentrum Aktualita

Naše Alzheimercentrum v Ostravě – nominace na stavbu roku

01.08 2020 | Ostrava

Naše Alzheimercentrum v Ostravě – nominace na stavbu roku

Jsme velice pyšní na to, že budova našeho krásného moderního Alzheimercentra v Ostravě byla nominována v soutěži Stavba moravskoslezského kraje.

Podpořte nás prosím svým hlasem: http://stavbamsk.cz/hlasovani-verejnosti-2020/

Hlasování veřejnosti v 16. ročníku Soutěže Stavba Moravskoslezského kraje, do které je naše Alzheimercentrum v Ostravě přihlášeno, probíhá od 1. 8. 2020 – 31. 8. 2020. 

Informace o soutěži

Soutěž STAVBA MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE si našla své adekvátní místo v prezentaci stavebních firem, architektů či investorů a stala se významným vyústěním stavebních realizací a projektů realizovaných na území MSK. Tato prestižní soutěž probíhá již od roku 2006 a jejími vyhlašovateli je Svaz podnikatelů ve stavebnictví, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků, Obec architektů, pobočka Ostrava a Moravskoslezský kraj. Již od prvního ročníku, jehož slavnostní vyhlášení proběhlo v roce 2007, se do soutěže přihlásilo již 457 staveb, z toho 236 staveb si odneslo konkrétní ocenění. Hlavním cílem soutěže je prezentace a propagace kvalitních projektů a staveb, jakož i přiblížení nejlepších stavebních děl a jejich tvůrců širší laické i odborné veřejnosti. Současně si soutěž klade za cíl zviditelnit projekční, dodavatelské a investorské subjekty, mající sídlo v Moravskoslezském kraji a své záměry v kraji realizují.

Udělený titul a ocenění je spojeno s právem využívat tohoto ohodnocení pro reklamní a referenční účely.