Alzheimercentrum Aktualita

Obnovení návštěv od 25.5.

11.05 2020 | Zábřeh

Vážení,

tak jak jsme Vás již v minulém týdnu informovali, od 25. května budete mít po dlouhé době možnost navštívit své blízké. Všichni se na tyto okamžiky moc těšíme.

Rozvolňování bezpečnostních opatření v oblasti sociálních služeb má ale svá přísná pravidla, která se řídí nařízeními Ministerstev práce a sociálních věcí a zdravotnictví.  I tato nařízení se však neustále vyvíjejí a mění dle aktuální situace. Rádi bychom Vás ubezpečili, že tato nařízení sledujeme a v praxi se jimi řídíme, proto kontakt mezi Vámi a Vaším blízkým musí být v souladu s těmito nařízeními.  A to je hlavní důvod, proč budou mít návštěvy jiný průběh, než na jaký jste byli doposud zvyklí.

A jak se budou návštěvy realizovat?

-          Na webových stránkách našeho zařízení najdete nově vytvořený systém pro rezervaci termínu návštěvy (www.alzheimercentrum.cz/rezervace ).

-          Zde vyplníte veškeré požadované údaje.

-          Po vyplnění veškerých údajů klikněte na „odeslat rezervaci“, o přijetí požadavku budete informování e-mailem.

-          Po schválení rezervace obdržíte e-mail potvrzující datum a čas návštěvy.

-          V případě, že nemáte možnost online rezervace, kontaktujte prosím sociální pracovnice: Mgr. Petra Grycová na tel. čísle 775 893 832, Mgr. Lenka Stryková na tel. čísle 778 494 035.

Rezervaci návštěvy je nutno provést minimálně 24 hodin před její realizací. Lze rezervovat maximálně jednu hodinu denně.

 

Jak budou návštěvy probíhat?

·         Ke každému klientovi mohou přijít pouze dvě osoby.

·         Před vstupem bude změřena tělesná teplota, provedena dezinfekce rukou, vyplněno čestné prohlášení, je nutná vlastní ochrana úst a nosu.

·         V případě, že tělesná teplota bude vyšší než 37,0°C, nebude návštěva umožněna.

·         Mezi cizími osobami musí být dodržovány odstupy min. 2 m.

·         Po každé návštěvě musí být provedena dezinfekce ploch.

·         Návštěvy na pokoji klienta budou umožněny pouze po předchozí telefonické domluvě.

·         Omezení návštěv se i nadále nevztahuje na osoby v terminálním stádiu.

 

 Příjezdová cesta k našemu zařízení se stále opravuje, doporučujeme parkování v okolí naší ulice.

 

Jsme si vědomi, že tato nařízení Vás budou v průběhu návštěvy limitovat, ale i přesto Vás prosíme o toleranci a dodržování těchto pravidel. Všichni máme společný cíl a tím je zdraví Vaše a Vašich blízkých.

 

Děkujeme Vám a budeme se těšit na společná setkání.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici.

S pozdravem