Virtuální prohlídka našeho centra

24.06 2021 | Česká Lípa

Alzheimercentrum Česká Lípa je možné navštívit i virtuálně

Alzheimercentrum Česká Lípa spustilo na svých webových stránkách virtuální 3D prohlídku svého centra. Reaguje tak na stále platná přísná hygienická nařízení v souvislosti s pandemií covidu 19, kdy zájemci nemají možnost si prostory centra prohlédnout osobně.

„Těch, kteří trpí nevyléčitelnou Alzheimerovou chorobou a stařeckou demencí neubývá. Právě naopak. Ale v důsledku pandemie někdy tyto osoby stojí tak trochu na okraji společnosti. Jejich rodinní příslušníci, kteří už třeba nejsou schopni zvládnout se o svoje rodiče nebo prarodiče postarat, nyní zatím nemohou jen tak přijít a vše si u nás osobně prohlédnout. Přestože dochází k uvolňování hygienických opatření v různých oborech, již i v oblasti zdravotnictví, sociálních služeb se to zatím netýká,“ vysvětluje ředitelka Alzheimercentra Česká Lípa Jaroslava Biolková. Právě proto nabízíme rodinám a žadatelům o umístění možnost virtuální prohlídky českolipského Alzheimercentra.

Virtuálně si tak návštěvníci mohou centrum projít od příjímací místnosti, jídelny až do jednotlivých pater. Prohlédnout si tak mohou pokoje, zahradu, místo pro venkovní terapie, ale také „kino místnost“, kavárničku a prostory pro muzikoterapii, ale také i multisenzorickou místnost určenou hlavně pro zrakovou stimulaci.

 

Podívejte se k nám: https://my.matterport.com/show-mds?m=68kR6Mg5sVU