Alzheimercentrum Aktualita

Informace pro rodinné příslušníky - aktuální situace

15.04 2020 | Ostrava

Vážené rodiny,

dovolujeme si Vás informovat o současné situaci, která je náročná, ale daří se nám ji zvládat a nyní je stabilizovaná.  Péče o klienty – Vaše rodinné příslušníky je zajištěna, a to nejenom díky našemu skvělému týmu a jeho pracovnímu nasazení, ale i personální výpomoci z našich dalších center. 

Náš tým pracuje s vysokým dlouhodobým nasazením, takže se únava již začíná projevovat. Proto kromě výpomoci v rámci firmy a dobrovolníků, jsme požádali i Moravskoslezský kraj o zajištění personální podpory, aby se nám podařilo dlouhodobě stabilizovat situaci a posílit náš pracovní tým. Našemu požadavku bylo Moravskoslezským krajem vyhověno a dnes odpoledne nastupuje na výpomoc Armáda České republiky. Celkem bylo na naše centrum v Ostravě přiděleno 15 osob, které budou posilou k zajištění provozu našeho zařízení.

V případě jakýchkoliv změn Vás budeme ihned informovat (případná další potvrzení pozitivních případů, změně zdravotního stavu nebo pokud by byl Váš rodinný příslušník převezen na izolaci).

Sledujte naše facebookové stránky - každé odpoledne vkládáme nové zprávy a fotografie: https://www.facebook.com/pg/alzheimercentrumostrava/posts/?ref=page_internal

Budeme Vás průběžně informovat o dalším vývoji situace.  

Držte nám palce, děláme maximum!

S pozdravem

Simona Lipovská