Vařil u nás finalista soutěže MasterChef Česko

06.08 2021 | České Budějovice

V Alzheimercentru České Budějovice vařil finalista soutěže MasterChef Česko

Finalista populárního soutěžního pořadu o vaření MasterChef Česko 2020, který vysílala TV Nova, Josef Nemrava předvedl své kuchařské umění pro naše klienty.

„Jsem Jihočech a když přišla nabídka, abych zkusil vařit pro nevyléčitelně nemocné s Alzheimerovou chorobou v Alzheimercentru České Budějovice, neváhal jsem ani na chvíli. Byla to pro mě opravdu výzva,“ bezprostředně komentoval návštěvu centra amatérský kuchař Josef Nemrava.

V Alzheimercentru České Budějovice tak měli klienty možnost na večeři ochutnat: rajčatovo-cuketový krém, krkovičku s granaile bramborami a zelný zalát.

„Ukousl jsem si možná až příliš velké sousto, protože jsem vařil pro seniory, od kterých bych se vlastně mohl stále něco nového naučit. Ale všichni tady byli skvělí a jídlo mi moc chválili. To mi udělalo obrovskou radost a jsem rád, že jsme při vaření zažili moc legrace a všichni společně si to užili. Moc děkuji za pozvání. Budu rád, když podobnou akci opět zopakujeme,“ podělil se o zážitky z vaření v Alzheimercentru České Budějovice finalista soutěže Master Chef Česko 2020 z jihočeských Borovan Josef Nemrava.