Obnovení návštěv od 7.12.

03.12 2021 | Jihlava

Vážení rodinní příslušníci,

podobně jako Vy pečlivě sledujeme epidemiologickou situaci v České republice v posledních týdnech. Chceme Vás ubezpečit, že vedení i veškerý odborný personál dělá maximum pro to, aby situace u nás v Alzheimercentru Jihlava byla co možná nejstabilnější.

Testujeme pravidelně všechny zaměstnance a v současné době – po doporučení lékařů i vládních představitelů proběhlo očkování klientů i zaměstnanců třetí posilující dávkou vakcíny proti covidu-19.

Po pečlivém zvážení budou od 7.12.2021 opět v našem zařízení možné návštěvy. Návštěvy budou pouze v pracovních dnech od pondělí do pátku od 9–14 hodin, v počtu maximálně 2 osob.

Rezervace na:  www.alzheimercentrum.cz/rezervace.

Při každé návštěvě prosíme o předložení platného certifikátu o prodělaném onemocnění covid-19, o ukončené vakcinaci na covid-19 (minimálně 2 očkovací dávky) nebo certifikátu s negativním výsledkem PCR testu ne starším 72 hodin.

Upozorňujeme, že nenabízíme možnost testování antigenním testem přímo u nás v Alzheimercentru Jihlava.

Do zařízení neumožníme vstup osobám s projevy respiračního onemocnění (kašel, rýma, zvýšená tělesná teplota). Pokud některé z těchto příznaků na sobě pozorujete, prosím předem zvažte uskutečnění návštěvy v jiném termínu.

Při každé návštěvě podepíšete čestné prohlášení o bezinfekčnosti, bude Vám změřena tělesná teplota. Dále Vás touto cestou žádáme o přísné dodržování proti-epidemiologických opatření – tj. po celou dobu trvání návštěvy mít nasazený respirátor, dezinfikovat si ruce.

Víme, že opatření jsou přísná, ale bohužel v této době to jinak nejde. Chceme, abyste měli možnost se se svými blízkými v čase adventu sejít, ale určitě nikdo nechceme nikoho ohrozit.

I navzdory této nepříznivé situaci se však naplno a s úsměvem chystáme na blížící se svátky. Připravujeme vše na Vánoce společně s Vašimi rodinnými příslušníky, našimi klienty, aby byli i v této pro nás všechny nelehké době spokojení, šťastní a prožívali adventní čas v klidu a příjemné atmosféře.

Děkujeme Vám za podporu a pochopení.

Držme si palce.

Za celý tým Alzheimercentra Jihlava, 

 

Jaroslava Tkáčová

ředitelka zařízení