SKYPE a WHATSAPP– možnost komunikace pro rodiny během zákazu návštěv

29.07 2020 | Černošice

Vážené rodiny,

uvědomujeme si, že preventivní opatření jsou nepříjemná pro naše klienty, stejně jako pro Vás, jejich blízké, kdy všem chybí tolik potřebná komunikace.

Jako náhradní řešení nabízíme možnost komunikace prostřednictvím:

Aplikace Skype - audiovizuální kontakt je nyní možno navázat prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu, tabletu nebo počítače. Stačí si stáhnout https://www.skype.com/cs/

Adresa profilu pro naše centrum je: ac1.cernosice@outlook.cz

V případe zájmu kontaktujte naši paní ředitelku Jarmilu Siverovou na čísle 778 428 282. Domluví se s Vámi na podrobnostech.

Aplikace WhatsApp

Telefonní číslo tabletu, se kterým se můžete spojit výhradně prostřednictvím aplikace WhatsApp (na toto číslo nevolejte běžným telefonním hovorem, nikam se nedovoláte) je 775 899 678.

Tablet obsluhuje naše kolegyně a je v provozu denně od 9:00 do 15:00 hod. Spojení je možné navázat prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu, tabletu, nebo počítače přes aplikaci WhatsApp, (https://www.whatsapp.com/download). Hovory a videohovory WhatsApp využívají internetové připojení. K dispozici je audio i video přenos.

Náš pracovník / naše pracovnice po přijetí hovoru vyhledá Vašeho blízkého a bude asistovat při navázání komunikace. V případě, že se nedovoláte, pokusíme se Vám zavolat zpět po ukončení hovorů těch, kteří se dovolali před Vámi. Aby se dostalo na všechny, prosíme, respektujte maximální dobu hovoru 15 min. 

Věříme, že uvítáte a oceníte tuto možnost spojení s Vašimi blízkými.

 

S pozdravem,

Jarmila Siverová

 

Alzheimercentrum Černošice, z.ú.