Alzheimercentrum Aktualita

Zavolejte svým blízkým prostřednictvím aplikace Whats App

06.05 2020 | Ostrava

Vážené rodiny,

předně Vás celé vedení Alzheimercentra v Ostravě pozdravuje. Ještě jednou Vám moc děkujeme za veškerou pomoc, podporu, kterou jste nám poskytli v uplynulém náročném období. Velmi so toho vážíme. Velmi citlivě vnímáme nedostatek Vašeho kontaktu s Vašimi blízkými, což je důvodem, že jsme pro Vás zajistili 2 kusy tabletů pomocí kterých nyní můžete komunikovat s vašimi rodinnými příslušníky, našimi milými klienty.

Zasíláme Vám základní informace:

Na tabletu máme instalovanou aplikaci WHATS APP pomocí které se můžete spojit se svými rodinnými příslušníky formou videohovoru. Telefonní číslo našeho tabletu je +420 775 887 336. Časové rozmezí pro hovory jsme pro Vás vyhradili mezi 13 a 14 hodinou odpolední. V následujícím období plánujeme rozsah hodin zvýšit. Vše se bude také odvíjet od Vašeho zájmu o tuto novou službu pro Vás.

Jestliže máte zájem se prostřednictví videohovoru spojit se svým blízkým, kontaktujte Sociální pracovnici, Bc. Janu Slovákovou emailem či na telefon +420 775 893 816 a já vám na hovor zarezervuji, jedná se o časové okno cca 10 minut.  

V emailu uveďte prosím své telefonní číslo (přidám ho na náš whats app), plánovaný den a časové okno – obratem Vám odepíšu a potvrdím hovor.

Budeme se společně s klienty těšit na hovory.

S přáním krásného dne,

Bc. Jana Slováková

sociální pracovnice

Email: socialni.ostrava@alzheimercentrum.cz

Tel.: +420 775 893 816