Návštěva Kateřiny Zemanové

01.03 2021 | Centrála

Nadační fond prezidenta podpořil Alzheimercentrum Pardubice


Podporu zaměstnancům i klientům Alzheimercentra Pardubice vyjádřila svou návštěvou v pátek 26.2. Kateřina Zemanová, která zastupuje Nadační fond prezidenta republiky ing. Miloše Zemana.

"Po předchozí dohodě jsme předali dary ve formě dezinfekčních prostředků, dezinfekcí, krémů na ruce a drobného občerstvení pro pracovníky v první linii. Chtěli jsme těmito drobnými dary ocenit statečnou práci zaměstnanců, kteří se o své klienty v této složité době neúnavně starají a zajišťují jim potřebnou péči," komentoval účel návštěvy Kateřiny Zemanové Nadační fond prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a přísným hygienickým podmínkám, byla návštěva Kateřiny Zemanové zkrácena na nutné minimum a za dodržení přísných epidemiologických nastavení.

„Podpory i pomoci si velice vážíme a děkujeme. Na slečně Zemanové bylo patrné, že je velmi empatická k problematice péče o seniory. Seznámili jsme ji s celkovým systémem fungování našeho centra a aktivizačními činnostmi, které pro naše klienty v rámci pobytové služby nabízíme,“ uvedla ředitelka Alzheimercentra Pardubice Eva Kunátová Holečková.

"Velice si ceníme času, který slečna Zemanová věnovala našemu pardubickému centru. Návštěva probíhala ve velmi příjemné, přátelské atmosféře“, doplnila generální ředitelka společnosti Alzheimercentrum Magdaléna Tarcalová.