Anděl mezi zdravotníky - krásné třetí místo

30.08 2021 | Centrála

Bronzová pozice pro naši pečovatelku v soutěži Anděl mezi zdravotníky 2021

Pečovatelka našeho Alzheimercentra Průhonice Vladimíra Svědínková získala krásné třetí místo v celorepublikové soutěži Anděl mezi zdravotníky 2021 – v soutěži, která již druhým rokem oceňuje zdravotnický personál za jejich obětavou práci.

 „Máme radost a jsme hrdí na to, že se naše kolegyně Vlaďka umístila na bronzové pozici. Je to úspěch jak její, tak celého našeho týmu Alzheimercentra Průhonice,“ uvedla ředitelka Alzheimercentra Průhonice Marta Hrdonková.

V průhonickém Alzheimercentru Vladimíra Svědínková pracuje čtyři roky a přestože je práce náročná na psychiku a trpělivost, velice ji baví a naplňuje.

„Vladimíra je velice dobrosrdečný a obětavý člověk s úsměvem na rtech. Pro naše klienty, nemocné s Alzheimerovou chorobou, dělá maximum. Snaží se jim zpříjemnit jejich podzim života. Své pracovní povinnosti vykonává především jako poslání.“ popisuje Vladimíru Svědínkovou její nadřízená ředitelka Alzheimecentra Průhonice Marta Hrdonková a dodává „Jsme moc rádi, že soutěž tohoto typu, kdy je oceňován personál z různých zdravotnických zařízení, vznikla. Práci pečovatelů a zdravotníků vnímáme jako samozřejmost, a přitom jsou tito lidé hrdiny každodenních situací“.

Děkujeme všem zdravotníkům za jejich obětavou práci, které si všichni velice vážíme.

Děkujeme za podporu.