Pomůžete nám podpořit našeho Anděla?

12.08 2021 | Centrála

Jsme hrdí na to, že naše pečovatelka z průhonického Alzheimercentra Vladimíra Svědínková je jednou z finalistek soutěže Anděl mezi zdravotníky 2021. Soutěže, která již druhým rokem oceňuje zdravotnický personál za jejich obětavou práci.

Podpořme Vlaďku a hlasujme v ceně sympatie:

https://bit.ly/FlorenceAndelMeziZdravotnikySympatie?fbclid=IwAR1Ysv05x-8hGOBHCpHmkjf_cN058jDpLsx5cvuN-gpYBHad9sXk9CurG9I

I v anketě Ze zdravotnictví:

https://zezdravotnictvi.cz/zpravy/andel-mezi-zdravotniky/

Do soutěže Anděl mezi zdravotníky Vladimíru Svědínkovu nominovaly její nadřízené -  ředitelka Alzheimercentra Průhonice Marta Hrdonková společně s vrchní sestrou Šárkou Skalickou. Jejich rozhodnutí, po počátečních rozpacích, nelituje. V průhonickém Alzheimercentru pracuje již čtyři roky. Práce Vladimíru, navzdory tomu že je náročná na psychiku a trpělivost, velice baví a naplňuje.

Ředitelka centra Marta Hrdonková dodává „Vladimíra je velice dobrosrdečný a obětavý člověk s úsměvem na rtech, který pro naše klienty, nemocné s Alzheimerovou chorobou, dělá maximum a snaží se jim zpříjemnit jejich podzim života. Své pracovní povinnosti vykonává především jako poslání“.

Oficiální medailonek Vlaďky :

https://www.novinky.cz/zena/zdravi/clanek/po-smrti-syna-se-rozhodla-pomahat-stara-se-o-nemocne-s-alzheimerem-40365142

 

Finálový večer se uskuteční 28. srpna 2021 v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.

Držíme palce!