Alzheimercentrum Aktualita

Děkujeme za podporu!

06.04 2020 | Průhonice

Děláme vše pro to, aby Vaši rodinní příslušníci cítili pocit jistoty a bezpečí a bylo postaráno o jejich psychickou pohodu. Naší snahou je, i v této náročné situaci, aby se u nás nikdo necítil osamělý. Děkujeme Vám za milé zpětné vazby a krásné dárky, které od Vás dostáváme. Moc si toho vážíme.

SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME.

 

Váš tým z Alzheimercentra Průhonice

 

Napsali jste nám :

Hodně dlouho jsem přemýšlel, co napsat, jak vás pozdravit, jak potěšit. Proto mi to také trvalo tak dlouho. Jasné je, že se mi po vás stýská. Teď už nemůžeme být v kontaktu ani přes internet. Ale pak jsem si uvědomil, že se blížíme k Velikonocům. Tedy k svátkům, které vypovídají o podstatě toho, co přinesl Ježíš z Nazareta. Podstatu života, který má budoucnost před Boží tváří. Tedy – podstatu života, který má smysl.

 

A tato podstata života je něčím, s čím se u vás v Alzheimercentru v Průhonicích neustále setkávám. Proto k vám tak moc rád chodím. Stydím se, když vám něco povídám. Protože to vy máte pro mě i pro všechny, kteří k vám přicházejí, svědectví, které je nezaplatitelné. Zájem o druhého. Naslouchání druhému. Pomoc druhému.

Druhým sloupem Ježíšova svědectví o Boží nabídce života je bezpodmínečné přijetí. Každý život má cenu. O tom bych chtěl ujistit vás všechny, kteří jste uzavření před světem, který se rozhodl, že může rozhodovat o všem. A tím spíše o těch nejslabších. Věřte prosím všem, kteří se kolem vás pohybují a snaží se vám pomoci – váš život má cenu.

Přeji vám všem hodně sil. Víc udělat nemohu. Ale toto přání budu v modlitbě opakovat každý den. Aby vám všem dal Pán Bůh hodně sil. 

Jiří Ort, evangelický farář v Uhříněvsi

 

Dobrý den,

 

děkujeme za zaslané informace. Věříme, že situace ve všech podobných domovech je velmi těžká hlavně pro personál. Starat se o tolik seniorů najednou musí být velmi náročné. Proto obdivujeme nejen všechny pečovatelky a pečovatele za starost kolem klientů, ale i vás ostatní zaměstnance za udržení chodu domova v této těžké chvíli. Děkujeme Vám i Vaším kolegyním a kolegům a předejte, prosím, poděkování i ostatnímu personálu.

R.H.

 

Dobrý den,

 

děkujeme za dopis paní ředitelky a zároveň Vám všem posíláme tisíceré díky za Vaši péči o všechny Vaše klienty. Uvědomujeme si, jak nesmírně těžké toto období pro Vás je, a nesmírně si vážíme Vaší práce a zejména Vašeho profesionálního a současně lidského přístupu ke klientům. Jsme vděční a šťastní, že je nejen o naši maminku, ale o všechny klienty i v této nelehké situaci dobře postaráno.

Ještě jednou Vám všem děkujeme a přejeme pevné zdraví

O.Š. a J.K.

 

Dobrý den všem vám z AC Průhonice,

Chci vás pozdravit a zároveň vám napsat, že na vás myslím v téhle nelehké době. Držím vám pěsti, abyste celou situaci ve zdraví a co možná nejlépe zvládli, tedy vy i vaši klienti.

Celá tahle situace je pro nás všechny náročná. Pro vás, podle mě, o mnoho více, protože se musíte vypořádávat dnes a denně s hodně náročnými a vypjatými situacemi, které tahle doba prostě s sebou nese.

A právě proto vám chci nabídnout nezištnou pomoc přes telefon či lépe přes skype.

Ale víte co? Chci vám napsat, že jsem připravená si s vámi popovídat o všem, co je zrovna pro vás důležité, v čem se motáte, co dělat se stresem. Potřebujete se vyznat ve svých emocích, cítíte se vzteklí, zoufalí, bezmocní, máte pocit, že je toho už nad hlavu a nemá to konce? Tak přesně o tomhle a o všem ostatním.

Stačí, když zavoláte nebo pošlete email a domluvíme se.

Zdravím vás všechny ještě jednou.

J.D.

 

Vážení,

ráda bych Vám tímto chtěla poděkovat za veškerou péči, kterou věnujete všem klientům včetně mé maminky Hanky Bělohlávkové.

Vaše práce je naprosto nezbytná a úžasná i za normálních okolností, natož za současné situace.

Jsem si vědoma tlaku, který je v této situaci kladen na veškerý personál těchto zařízení. Proto bych Vás ráda alespoň touto cestou chtěla podpořit ve Vaší úžasné práci, které si nesmírně vážím.

Vydržte!!  Věřím, že vše bude v co nejbližší době dobré.

S velkým poděkování

L.K.

 

Z Facebooku:

Šárka Erdtová Děkuji Vám všem za Vaši péči a obětavost o naše nejbližší. Smekám před Vámi a děkuji zato, že jste... Přeji hooodně zdraví a síly do dalších nelehkých dnů. Držíte se skvěle...

Petra Němcová Děkujeme Vám za velkou obětavost a starostlivost v této těžké době. Přeji všem pevné zdraví a hodně energie!!

Ivo Romančík Veliké poděkování celému personálu a babičky a dědečkové vydržte😚😷😷😷

Hana Bartáková Všem moc a moc děkuji a přeji pevné zdraví

Zuzana Chladova Všem vám moc děkujeme a opatrujte se . Věříme vám . 👏👏👏👏