Návštěvy - bližší informace

21.03 2022 | Filipov

Vážení,

ráda bych Vás informovala o změnách a uvolněních týkajících se návštěv našich klientů.

V rezervačním systému návštěv www.alzheimercentrum.cz/rezervace jsme přidali a navýšili časy a počet paralelních návštěv.

Návštěvy je možné realizovat denně od 13:30 do 17:00 hod. a v úterý a ve čtvrtek ještě od 10:00 do 11:00 hod.

  • Při návštěvách se již nemusíte prokazovat bezinfekčností, tzn. certifikátem o očkování nebo prodělaném onemocnění Covid-19 ani PCR nebo antigenními testy.
  • Nevyplňují se žádná čestná prohlášení, pouze se zapíšete do knihy návštěv u vchodu.
  • Na návštěvu mohou přijít rodiče či prarodiče i s dětmi, počet osob není limitován.
  • Pokud chcete vzít své blízké na vycházku, výlet nebo návštěvu mimo zařízení, kontaktujte cca 3 hodiny předem směnovou sestru tel. 774 774 013.
  • Pokud bude pobyt mimo zařízení více jak 5 hodin, nahlaste to prosím směnové sestře min. 24 hod. předem, abychom mohli zajistit vše potřebné (léky, inko pomůcky, oblečení atd.)

Stále platné je:

  • Povinnost nošení respirátorů v zařízeních sociálních služeb, dezinfekce rukou, atd. Více informací naleznete na www.alzheimercentrum.cz/koronavirus-prevence
  • Pokud máte jakékoliv příznaky respiračního onemocnění, prosíme zrušte svou návštěvu, abyste neohrožovali naše klienty.

V případě, že máte rezervovanou návštěvu a nemůžete na ni přijet, kontaktujete koordinátora přímé péče pana Lukáše Pallana na tel. čísle 774 774 718 nebo e-mailem: primapece.filipov@alzheimercentrum.cz  v pracovní době pondělí - pátek od 7:00 do 15:30 hod. o víkendu směnovou sestru na tel. 774 774 013.

Pevně věřím, že se pomalu společně vrátíme ke zcela běžnému životu bez jakýkoliv restrikcí či omezení, včetně Vašeho volného vstupu do budovy prostřednictvím vlastního kódu. Těšíme se na jarní dny, na společné aktivity, které nebylo možné v uplynulých dvou letech realizovat v takovém rozsahu, na který jsme byli zvyklí.

Jana Střihavková

ředitelka

e-mail: reditelka.filipov@alzheimercentrum.cz

Tel.: +420 774 774 010