Alzheimercentrum Aktualita

Alzheimercentrum Zlín slavnostně otevřel novou terapeutickou místnost Snoezelen

27.02 2020 | Zlín

Alzheimercentrum Zlín slavnostně otevřel novou terapeutickou místnost Snoezelen

Společnost Alzheimercentrum nabízí svým klientům vysoce kvalitní a nadstandardní péči. Unikátní koncept staví na individualizovaném komplexním přístupu a na zapojování klientů do aktivizačních terapií bez ohledu na stadium demence. Postupy Alzheimercentra vycházejí z nejnovějších vědeckých poznatků a nabídka terapií je neustále rozšiřována.

 Tento týden byla slavnostně, za účasti pana senátora Ing. Tomáše Goláně, otevřena nová terapeutická místnost Snoezelen, která bude klientům Alzheimercentra sloužit ke stimulaci smyslů, diagnostickým a terapeutickým účelům, ale hlavně k relaxaci a uklidnění. Ředitelka zařízení doc. Ing. Pavla Staňková, Ph.D. uvádí „Klienti centra jsou denně zapojováni do aktivizačních činností, které vycházejí z jejich individuálních plánů s akcentem na zachování anebo zlepšení kvality života. Jsme moc rádi, že jsme mohli díky daru společnosti HP Tronic Zlín, spol. s. r. o. rozšířit nabídku terapií a tím zlepšit kvalitu života našich klientů právě prostřednictvím Snoezelenu.“

Zajímají Vás informace k onemocnění Alzheimerovou chorobou a rádi byste se dozvěděli více?  Chcete si nechat otestovat paměť? U příležitosti Evropského dne mozku 11. března můžete Alzheimercentrum Zlín od 9.00 – 16.00 navštívit.