Alzheimercentrum Aktualita

Informace pro rodinné příslušníky

01.04 2020 | Průhonice

Vážené rodiny,                                                                                                                    

 uvědomujeme si, jak je složitá situace a jak Vám chybí kontakt s Vašimi blízkými.

O Vaše rodinné příslušníky pečujeme s veškerou zodpovědností a snažíme se ze všech sil, abychom minimalizovali riziko na co nejnižší možnou úroveň.

Náš personál se maximálně snaží, aby byli Vaši rodinní příslušníci od nepříjemných informací ochráněni a měli možnost zažívat co možná nejpřirozenější dny. Naším cílem je vytvořit klientům, i v této nelehké situaci, prostředí, kde budou cítit jistotu a pocit bezpečí.

Jsme rádi, že jste s námi v kontaktu. Vaše často kladené otázky jsme zpracovali do dokumentu, který je k dispozici na: www.alzheimercentrum.cz/karantenaFAQ

Udržování kontaktů je pro Vaše rodinné příslušníky velice důležité. Využívejte možnosti volání, Skypu, sdílejte nám fotografie či videa, posílejte vzkazy. Sledujte také facebookové stránky, kde jsou vždy aktuální informace o dění v našich centrech.

Děkujeme Vám, že respektujete zákaz návštěv. V současné době z preventivních důvodů nepřijímáme ani žádné balíčky.  Veškerá nastavená preventivní opatření reflektují nařízení a doporučení vlády České republiky, Ministerstva zdravotnictví, Státního zdravotního ústavu, krajských hygienických stanic a krajských orgánů. Celé změní Preventivních opatření: https://www.alzheimercentrum.cz/koronavirus-prevence

Velice děkujeme za Vaši podporu a pomoc v této době. Děkujeme za veškerý dodaný materiál, ochranné pomůcky, vitamíny či výtvarné potřeby…. Velice si vážíme vzájemné spolupráce.

V případě dotazů volejte směnové sestry:

2. patro tel: 774 774 063

3. patro tel: 774 774 073

4. patro tel: 774 774 093

 

Společně to zvládneme!

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte.

 

S pozdravem

 

Ing. Marek Cita

generální ředitel