Zákaz návštěv od 1. července

30.06 2020 | Ostrava

Vážené rodiny,

s ohledem na vývoj epidemiologické situace v Moravskoslezském kraji jsme se rozhodli s platností od 1.7.2020 do odvolání pro vyhlášení zákazu návštěv v Alzheimercentru Ostrava. Děkujeme za pochopení.

Velmi citlivě vnímáme nedostatek Vašeho kontaktu s blízkými, dovolujeme si připomenout možnost spojení s Vašimi blízkými prostřednictvím aplikace Whats App.

Aplikace Whats App:

Na tabletu máme instalovanou aplikaci WHATS APP pomocí které se můžete spojit se svými rodinnými příslušníky formou videohovoru. Telefonní číslo našeho tabletu je 775 887 336. Časové rozmezí pro hovory jsme pro Vás vyhradili zatím mezi 13 a 14 hodinou odpolední. V následujícím období plánujeme rozsah hodin zvýšit.

Jestliže máte zájem se prostřednictví videohovoru spojit se svým blízkým, kontaktujte Sociální pracovnici, Bc. Janu Slovákovou emailem či na telefon 775 893 816, která Vám hovor zarezervuje (jedná se o časové okno cca 10 minut).  

V emailu uveďte prosím své telefonní číslo (přidám ho na náš whats app), plánovaný den a časové okno – obratem Vám odepíšu a potvrdím hovor.

Budeme se společně s klienty těšit na hovory.

S přáním krásného dne,

PhDr. Simona Lipovská

Ředitelka zařízení

a

Bc. Jana Slováková

sociální pracovnice

Email: socialni.ostrava@alzheimercentrum.cz

Tel.: +420 775 893 816