Pomáhejme pohybem

17.09 2021 | Zlín

Pomůžete nám?

Projekt Alzheimercentra Zlín „Pohybem pro radost“ byl vybrán Nadací ČEZ Pomáhej pohybem k podpoře.

Pokud budeme společně úspěšní, budou pro klienty pořízeny pohybové léčebné přístroje (běžecký pás a rotopedický pohybový přístroj), které by byly přínosem pro větší zapojení klientů do pohybových aktivit, tak abychom jim pomohli zachovat kloubní pohyblivost a posílit pohybové ústrojí.

A pomoc je jednoduchá, stačí se jen trochu hýbat a krůček pro krůčku sbírat body v aplikaci EPP – POMÁHEJ a podpořit projekt Alzehimercentra Zlín – Pohybem pro radost.

CO JE TŘEBA

- stáhněte si do mobilního telefonu aplikaci EPP - POMÁHEJ

-sbírejte kroky

-body prosím převeďte na projekt Alzheimercentra Zlín "Phybem pro radost"

 

Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůze, běh, jízda na kole, lyžování, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Tyto body může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu stanovenou částkou. Aktuální a již úspěšně podpořené projekty včetně cílových částek a stavu bodů lze sledovat na www.pomahejpohybem.cz nebo na www.nadacecez.cz.

 

DĚKUJEME!