Seniorcentrum České Budějovice

Seniorcentrum České Budějovice najdete v klidné části města, v blízkosti Vrbenských rybníků. Velká zahrada s prostorným altánem nabízí dostatek prostoru k venkovním aktivitám, procházkám i posezení. Díky různorodosti areálu neztrácejí klienti denní kontakt s běžným životem. Navíc, pozitivní vliv na jejich psychiku má i přítomnost dětí z Dětských skupin Kulíšek, spolufinancovaných z projektu EU na podporu zaměstnanosti. Jejich bezprostřednost a hravost u klientů vyvolává zájem a často i úsměv na tváři.

Nechybí ani ordinace praktického lékaře a velmi dobře zásobený obchod s potravinami.

Jsme členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky a certifikovaným držitelem Značky kvality v sociálních službách.

Kontakty

Husova Třída 1651/125 B, C,
370 11 České Budějovice

mobil: +420 773 377 065
e-mail: info@seniorcentrumcb.cz

KONTAKTY PERSONÁL

Aktivizační činnosti

Pro naše klienty organizujeme řadu kulturních akcí – vystoupení divadelních spolků, přednášky, besedy, hudební odpoledne aj. V rámci pravidelné aktivizace probíhají sportovní cvičení, lekce jógy a výuka trénování paměti.

Bydlení a stravování

K pronájmu nabízíme malometrážní byty o velikosti 1+kk a 2+kk, s možností využití pečovatelské služby a domácí péče, a to v nepřetržitém celodenním provozu. Rodinné prostředí přináší klientům pohodlí a bezpečí. V zařízení se nachází recepce s 24hodinovým provozem a již zmíněné doplňkové služby (pedikérky, masérky, obchod).

Obyvatelé mohou využívat jídelnu, kde se podává klasická česká domácí kuchyně a kde se přípravě pokrmů věnuje maximální pozornost.  V případě alergií či dietních omezení je vždy nabízena vhodná alternativa. Jsme rádi, když klientům chutná jako doma – vaříme jen z čerstvých surovin, nepoužíváme umělá dochucovadla. Skladba jídelního lístku je připravována nutriční terapeutkou, což zaručuje jeho vyváženost.

Veřejný závazek

Zavazujeme se poskytovat komplexní službu, vedoucí k udržení klienta v aktivní formě života a k prodloužení jeho soběstačnosti.

Úplné znění najdete v dokumentech ke stažení. 

Dětské skupiny

Dětská skupina Kulíšek

Partneři

Dárci

Seznam dárců je k dispozici zde .

Personál Seniorcentrum České Budějovice

Mgr. Lucie Zajícová

Ředitelka zařízení

mobil: +420 773 377 050

e-mail: reditel@seniorcentrumcb.cz

Bc. Martina Čanigová

Vedoucí pečovatelské služby

mobil: +420 773 377 061

e-mail: vrchni@seniorcentrumcb.cz

Mgr. Lukáš Schmidt

Sociální pracovník

mobil: +420 773 377 065

e-mail: socialni@seniorcentrumcb.cz

Ing. Kristýna Neckářová

Administrativní pracovník

mobil: +420 773 377 046

e-mail: admin@seniorcentrumcb.cz

Dokumenty ke stažení