Jsme ve finále soutěže Tesco. Podpořte nás prosím.

10.06 2021 | Zlosyň

PODPOŘTE NÁS PROSÍM SVÝM HLASEM

JSME VE FINÁLE

Je nám ctí, že naše společnost Alzheimercentrum Zlosyň postoupila do finále 9. ročníku soutěže Tesco    „Vy rozhodujete, my pomáháme“ s projektem „Přežili jsme covid, pomozte nám vstoupit do lepších dnů“.

Představte si, že máte demenci a postihne Vás covid – 19, ze dne na den se v důsledku nemoci ocitnete připoutáni na lůžko, nevíte proč, nevíte co se s Vámi děje! Kolem Vás se pohybují pouze lidé v ochranných oblecích se zahalenou tváří, máte strach . . . Příznaky covidu odezní, ale Vaše nohy Vás už neunesou, nemají sílu. Pomozte nám znovu vstát. Díky Vám budeme moci pořídit takové pomůcky, které našim klientům pomohou vrátit sílu do nohou, vstát a zhluboka se nadechnout. Děkujeme, že Vám na nás záleží!

Děkujeme za Vaši podporu!

 

Hlasování probíhá v TESCO Kralupy nad Vltavou

od 14. června do 11. července 2021

 

O vítězném projektu rozhodují zákazníci Tesco, kteří za každý nákup obdrží hlasovací žeton. Ten následně vhodí do hlasovacho boxu v prodejně (a tím dají hlas projektu, který se jim nejvíce zamlouvá).

Chcete pro nás hlasovat, máte žeton a do Tesca v Kralupech se nechystáte? Nevadí - můžete předat zde, našim zaměstancům.

Více informací na https://itesco.cz/pomahame/