Jsme ve finále soutěže Tesco

14.06 2021 | Centrála

Alzheimercentrum Zlosyň postoupilo do finále soutěže „Vy rozhodujete, my pomáháme“

Alzheimercentrum Zlosyň postoupilo do finále 9. ročníku soutěže společnosti Tesco "Vy rozhodujete, my pomáháme" s projektem "Přežili jsme covid, pomozte nám vstoupit do lepších dnů":

O vítězném projektu rozhodují samotní zákazníci supermarketů Tesco, kteří za každý nákup v rámci celé ČR obdrží hlasovací žeton. Ten následně můžou vhodit do hlasovacího boxu v prodejně (a tím dají hlas projektu, který se jim nejvíce zamlouvá). Soutěž probíhá v celé ČR, ale v jednotlivých prodejnách se hlasuje vždy pouze na podporu jednotlivých regionálních projektů.

Hlasování pro „Přežili jsme covid, pomozte nám vstoupit do lepších dnů“, které připravilo Alzheimercentrum Zlosyň, probíhá v TESCO Kralupy nad Vltavou, a to od 14. června až do 11. července 2021

„Představte si, že máte demenci a postihne Vás covid – 19. Ze dne na den se v důsledku nemoci ocitnete připoutáni na lůžko. Nevíte proč a nevíte co se s Vámi děje! Kolem Vás se pohybují pouze lidé v ochranných oblecích se zahalenou tváří, máte strach,“ vysvětluje projekt Alzheimercentra Zlosyň ředitelka tohoto zařízení pro klienty s nevyléčitelnou Alzheimerovou nemocí Ladislava Vlachová.

Příznaky covidu podle Ladislavy Vlachové, ředitelky zlosyňského Alzheimercentra, po čase odezní, ale Vaše nohy Vás už neunesou, protože ztratily sílu. „Pomozte nám znovu se postavit. Díky Vám budeme moci pořídit takové pomůcky, které našim klientům vrátí opět sílu do nohou, vstát a zhluboka se nadechnout. Děkujeme, že Vám na nás záleží!,“ vyzývá k podpoře projektu Alzheimercentra Zlosyň Ladislava Vlachová.

Pokud chcete pro projekt Alzheimercentra Zlosyň hlasovat a nemáte do Kralup cestu, zašlete prosím žetony buď do Zlosyně nebo na centrálu naší společnosti a my se o hlasování již postaráme. Adresa pro podporu projektu: „Přežili jsme covid, pomozte nám vstoupit do lepších dnů“ je: Alzheimercentrum, Marketingové oddělení, Vinohradská 1597/174, 130 00 Praha 3.

Děkujeme!!!!Více informací získáte na:

https://itesco.cz/pomahame/>

https://www.alzheimercentrum.cz/tesco>