Informace pro rodinné příslušníky

04.03 2021 | Filipov

Vážení,

od nedělní půlnoci dne 1.3.2021 začala na území České republiky platit další mimořádná opatření v souvislosti s pandemií Covid 19.

Podle nových nařízení nedochází k žádným změnám v souvislosti s možností návštěv rodinných příslušníků v zařízeních sociálních služeb, které jsou nadále povoleny. Nespadají však pod stanovenou výjimku pro překračování hranic okresů či krajů.

Chápeme situaci, ve které se někteří z Vás, opět ocitají. Víme, že osobní setkání nenahradíme žádnou formou.  Ale dovolujeme si připomenout, že spojení s Vašimi blízkými Vám můžeme zprostředkovat například prostřednictvím tabletu a skypové aplikace. Své blízké potěšíte i dopisem či e-mailovou zprávou, kterou můžete zaslat na e-mail: socialni.filipov@alzheimercentrum.cz 

Rezervační systém návštěv je aktivní: www.alzheimercentrum.cz/rezervace . Nadále Vám bude zasíláno vygenerované potvrzení rezervované návštěvy a to minimálně 14 dní před jejím termínem. V systému se každý den uvolní další den od aktuálního dne a to 3 týdny dopředu. Chceme tak umožnit vytvořit si rezervaci každému z Vás, aniž by byly exponované dny a hodiny zaplněny na několik týdnů dopředu. Prosíme všechny, kteří již mají zaregistrovanou návštěvu a nemohou vzhledem k novým okolnostem na návštěvu přijet, aby rezervaci zrušili a my tak mohli volný termín nabídnou jiným rodinným příslušníkům našich klientů. 

Návštěvy jsou realizovány ve dnech úterý-středa-čtvrtek od 9:00 do 15:00 hod.sobota-neděle od 13:00 do 15:00 hod. - všechny potvrzené rezervace jsou i nadále platné.

Kontaktní osobou pro rezervace návštěv je pan Lukáš Pallan, který Vám je k dispozici pondělí-pátek od 7:00 do 15:30 hod. na telefonním čísle: 774 774 718 nebo e-mailu: primapece.filipov@alzheimercentrum.cz .

Při návštěvách stále platí nutnost antigenního testování a dodržování veškerých preventivních opatření: www.alzheimercentrum.cz/koronavirus-prevence 

Pokud budete chtít doklad o absolvování negativního antigenního testu – POCT – na požádání Vám ho vystavíme, potvrzení platí 48 hodin.

Věříme, že se situace brzy vrátí do normálního stavu.

S přáním hezkého dne

Jana Střihavková, MBA

ředitelka

E-mail: reditelka.filipov@alzheimercentrum.cz

Tel.: +420 774 774 010

www.alzheimercentrum.cz