Alzheimercentrum Aktualita

Nový Zpravodaj z Ostravy

08.01 2021 | Ostrava

Co se u nás nového? Přečtěte si nový Zpravodaj

Vážení klienti, rodinní příslušníci, milí kolegové,

 

máme za sebou další nelehké období, které se nám podařilo úspěšně zvládnout a to zásluhou dodržování všech protiepidemiologických opatření. Velké poděkování náleží našim zaměstnancům, kteří se snaží maximálně všechny opatření dodržovat. Naši zaměstnanci však hlavně nezapomínají na naše milované klienty. I přes tyto nelehké dny o klienty pečují s láskou a radostí.

Stále organizujeme v našem centru tématické akce, povzbuzujeme klienty, snažíme se zachovat co nejbližší kontakt s rodinou. Využíváme pro kontakt s rodinnými příslušníky tablety a mobilní telefony. Snažíme se zpříjemnit každodenní dny klientům drobnostmi. Zajistili jsme možnost sledování televizních programů a to úpravou vysílacích antén, stále malujeme, tvoříme, cvičíme, chodíme do venkovních zahrad v případě příznivého počasí. Naší skvělí kuchaři pravidelně pečou dobroty klientům, starají se o výbornou domácí kuchyň. 

Samozřejmě si uvědomujeme, že tato doba není složitá jen pro nás.  Vy, nejbližší našich klientů, kteří respektujete změny zaváděné s ohledem na vývoj situace, máte naše velké poděkování.

Vánoční svátky jsme v našem Alzheimercentru velmi krásně prožili, zažili jsme mnoho akcí, tak aby Vaši rodinní blízcí byli spokojení a v pohodě. Přišel k nám Mikuláš a Ježíšek, kteří rozzářili oči nás všech.

Nyní v následujícím období nezbývá než doufat, že se situace brzy zlepší a my se budeme moci postupně vracet k běžnému režimu a těšit se na blížící se jarní období.  Všichni věříme, že rok 2021 bude ve znamení lepších časů.

„Všem moc děkuji za trpělivost a porozumění v uplynulém roce. Do nového roku 2021 přeji klientům, zaměstnancům a rodinným příslušníkům mnoho zdraví, pohody a osobní spokojenosti“.

 

Se srdečným pozdravem

Simona Lipovská